Poskytujeme prostor pro vaše osobní i firemní prezentace na našich vyhrazených serverech. Všechny fungují na operačním systému FreeBSD, který dává záruku vysokého výkonu. Naším krédem je přitom spolehlivý provoz za nízké ceny.
Ověření domény: . zkusit další možnosti (.com,.net,.eu):

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 59

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 60

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 60

Převod domény

Pokud vlastníte už zaregistrovanou doménu a chcete převést registrátorství a její správu pod nás, stačí, když si objednáte pouze hostingové služby a v objednávce (do poznámky) zvolíte možnost převodu domény k nám.

Jestliže chcete převést některou z generických domén (.com, .org, .net, .info, atd.), při převodu musí být zároveň uhrazen prodlužovací poplatek na další rok. Pro domény .org, .biz, .info a .name ještě platí, že je potřeba získat od současného registrátora (správce domény) autorizační kód (AUTH ID) - na vyžádání je Vám registrátor povinnen tento kód sdělit.

Doména .eu musí být při převodu prodloužena o 1 rok, pro doménu .cz tato povinnost neplatí. Stačí, když jste uveden jako vlastník domény (administrativní kontakt) a budete s převodem souhlasit. Po úspěšném transferu vaší domény začne pro Vás platit náš ceník domén a veškeré platby související s Vaší doménou budeme vyřizovat my.

Pouze hosting, doména ve vlastní správě

Vlastníte-li doménu a chcete si ji spravovat sami, objednejte si u nás pouze hosting. Při vyřízení objednávky vám spolu s přihlašovacími údaji zašleme nastavení doménových záznamů (to v případě, že chcete mít vedené DNS záznamy na jiných než našich jmenných serverech), anebo poradíme, jak změnit v doménovém rejstříku údaj technického správce, čímž je doména odkazována na naše DNS.

Aktuální ceník domén

TLDcena
cz300 Kč
sk450 Kč
eu450 Kč
net250 Kč
com250 Kč
info250 Kč
name250 Kč
Ceník obsahuje aktuální ceny námi nabízených typů domén, včetně udržovacích poplatků. Pokud máte zájem o registraci jiné domény, která není uvedena v seznamu, kontaktujte, prosím, naší technickou podporu - obratem zjistíme podmínky registrace a aktuální cenu. Ceny jsou konečné a nezahrnují žádné další poplatky.

optimalizace PageRank.cz LAN
© 2006-2019 Mgr. Martin Drtina
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.