Poskytujeme prostor pro vaše osobní i firemní prezentace na našich vyhrazených serverech. Všechny fungují na operačním systému FreeBSD, který dává záruku vysokého výkonu. Naším krédem je přitom spolehlivý provoz za nízké ceny.
Ověření domény: . zkusit další možnosti (.com,.net,.eu):

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 59

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 60

Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/narovinu.cz/www/index.php on line 60

Ověření domény

TLDcena
cz250 Kč
sk280 Kč
eu200 Kč
net230 Kč
com230 Kč
info230 Kč
name230 Kč
Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH!
Ověření doményJednoduchým způsobem si v horní liště můžete ověřit, zda vámi vybraná doména je dostupná. Pokud ano, nabídneme vám ji k registraci. V opačném případě zkuste zvolit jinou variantu, nebo ověřte dostupnost v ostatních TLD. Vodítkem pro vaše rozhodování může být i ceník registrací v tabulce vpravo.

Registrace domén je provedena až v okamžiku připsání platby na základě námi vystavené zálohové faktury. V případě .cz domén vyžaduje registrátor také buď datum narození, nebo číslo občanského průkazu. Tyto údaje při objednávce prosím uveďte v poznámce k objednávanému hostingu. Pro další dispozice s doménou je též vhodné uvést heslo, které použijete při změně registrátora nebo změně v údajích k doméně. V případě, že toto heslo k objednávce neuvedete, vygenerujeme jej za vás a vyrozumíme vás o tom.

Využíváme služeb více registrátorů. Pro každou TLD toho nejvýhodnějšího na trhu. V případě ale, že - ať už z jakýchkoliv důvodů - trváte na specifickém registrátoru vaší domény, uveďte to prosím při objednávce také do poznámky. V takovém případě pro vás zaregistrujeme doménu dle platného ceníku dotyčné společnosti.

V případě, že již vlastníte některou doménu a chcete zajistit pouze její převod, připravili jsme pro vás návod, jak transfer provést a co k tomu budete potřebovat.


optimalizace PageRank.cz LAN
© 2006-2019 Mgr. Martin Drtina
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.